AM projekts Recoat tika sākts 2019. gada februārī, pamatojoties uz Nīderlandes veselības aprūpes nozares pieprasījumu. Visu pārklājumu pamatā ir sudraba jonu tehnoloģija.


 

 

Caurspīdīga antimikrobiāla krāsa Recoat AM Protector, kuras efektivitāte pret vīrusiem (tostarp Covid-19), baktērijām, sēnītēm un raugiem ir 99%. Krāsa ieguvusi IMSL sertifikātu pēc ISO 21702:2019 (Pretvīrusu aktivitātes mērīšana uz plastmasas un citām neporainām virsmām).

Krāsa ir efektīva pret MRSA, Influenza (gripa), E coli, Salmonella, Leģionella (zarnu nūjiņa), un koronavīrusiem (tostarp Covid-19).

 

Pārklājumu paredzēts izmantot uz visām virsmām – mēbeles, skārienekrāni, durvju rokturi, biroja tehnika, stikls, gaismas slēdži, izlietnes, atslēgu paneļi u.c.. Pēc uzklāšanas, virsmu var tīrīt ar ikdienas tīrīšanas līdzekļiem, un krāsas slānis saglabājas. AM Protector ir ļoti augsta abrazīvā noturība. Tā saglabājas uz virsmas līdz 6 mēnešiem. Krāsas slāni var pārbaudīt ar UV gaismu.

 

SALĪDZINĀJUMS

Tīrot ar alkohola bāzes tīrītājiem:

-        Virsmas ir dezinficētas 10-15 minūtes līdz alkohols izgaro

-        Alkohols ietekmē virsmas un paātrina to nolietošanos

Izmantojot AM Protector uz virsmām:

-        Virsmas ir 24/7 aizsargātas no baktērijām un vīrusiem

-        Tīrīšana noņem netīrumus, mirušās baktēriju un vīrusu daļiņas, lai virsma saglabājas tīra

 

 

Izmantojot AM Protector segumu tiek iegūta 24/7 virsmu aizsardzība pret vīrusiem un baktērijām, salīdzinājumā ar 15 minūšu aizsardzību, notīrot virsmu ar alkohola bāzes tīrītājiem.