Canusa-CPS
ir vadošais cauruļvadu izolācijas lentu izstrādātājs un ražotājs ar 48 gadu pieredzi šajā sfērā. Pārklājumi nodrošina izolāciju un aizsardzību pret korozijas veidošanos cauruļvadu savienojumos un uz citām virsmām.
Canusa-CPS

Termonosēdošās izolācijas lentas cauruļvadiem

Rock Shield

Wrapid ShieldTM PE Wrapid ShieldTM PE nodrošina augstu triecienizturību un spiedes izturību. Izmanto kā aizsargslāni virs pretkorozijas pārklājuma.
Canusa-CPS

Traditional Brands

GTS Systems un Traditional Heat Shrinkable Systems ir visplašāk izmantotie produkti cauruļvadu aizsardzībai ar plašu specifikāciju. Nodrošina pretkorozijas aizsardzību virszemes un apakšzemes cauruļvadiem.
Canusa-CPS Canusa-CPS

Water Pipeline Products

Aqua-Shield TM un WrapidSeal TM nodrošina aizsardzību pret korozijas veidošanos ūdens cauruļvadiem un ūdens infrastruktūras sistēmām.
Canusa-CPS Canusa-CPS

WrapidBond ir apvalks, kas aizsargā pret koroziju un kas sastāv no modificētas un pastiprinātas viskoelastīgās līmes, kas ir uzklāta uz polietilēna nesējplēves. WrapidBond nodrošina izcilu aizsardzību pret koroziju, nodrošinot barjeru ūdenim un skābeklim. Paredzēts izmantošanai pazemes cauruļvadiem un tērauda konstrukcijām.